Aktualności

Parafia św. Maksymiliana Kolbe / Aktualności
Kolędowanie Rok to już bardzo długa przerwa od kolęd. Ale dwa lata?? - zdecydowanie przegięcie Mamy na to radę! Spotkajmy się w II dzień świąt na RODZINNYM KOLĘDOWANIU w Płocku! Zagramy zarówno tradycyjne polskie kolędy w ciepłych aranżacjach, jak i mniej znane utwory opowiadające o Narodzeniu! W skład chóru wejdzie płocka młodzież, dzieci, studenci oraz zaproszeni goście - a wszystko przy akompaniamencie pianina! Nie ma co się długo zastanawiać, odsmażajcie szybko pierożki, a potem wpadajcie do nas pośpiewać! ❤ link do wydarzenia na FB --> https://www.facebook.com/events/423259612780154 Prosimy również o wsparcie na stronie: https://zrzutka.pl/gvf8hg Na co zbieramy: -na nagłośnienie wraz z obsługą -honorarium dla akompaniatora i fotografa -na realizację materiałów promocyjnych -na druk śpiewników Z góry dziękujemy za każdą formę wsparcia i pomoc! Do zobaczenia wkrótce! :)
Pielgrzymka Parafialna wspólnota mężczyzn, w ostatni dzień roku liturgicznego, udała się z pielgrzymką do najstarszego na świecie sanktuarium św. Józefa
Nasz najstarszy zabytek W przeddzień kończącego się roku liturgicznego, wrócił nasz zabytkowy krucyfiks. Zmiana w jego kolorystyce jest ogromna. Dzięki żmudnej pracy, konserwatorzy wydobyli jego pierwotny wygląd!
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata Przed nami ostatni tydzień roku liturgicznego. Rozpoczyna go Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, Tego który jest Alfą i Omegą.
Kalendarz z Górkami Można już nabyć przygotowany przez nas kalendarz na przyszły rok. To duży, ścienny kalendarz z trzynastoma pięknymi zdjęciami naszego kościoła oraz ważnymi dla naszej Parafii datami. Będzie to równocześnie cegiełka na remonty w naszym kościele. Koszt kalendarza 50 zł.
11 Listopada Modlitwa w intencji Ojczyzny w czwartek o godz. 18:00
Uroczystość Wszystkich Świętych W najbliższy poniedziałek zapraszamy na Mszę świętą na cmentarzu przy ul. Norbertańskiej o godz. 11:00. Przed nią różaniec za zmarłych, a po procesja żałobna.
Tydzień misyjny w Kościele Z tej okazji naszą parafię odwiedził misjonarz z dalekiej Syberii - o. Arkadiusz Bajak CMF

Rzymskokatolicka Parafia
pw. św. Maksymiliana Kolbego
na Górkach

ZGROMADZENIE
MISJONARZY KLARETYNÓW

Tadeusza Kościuszki 16,
09-402 Płock

24 262 35 49

nr konta:
77 7065 0002 0652 1474 9304 0001

Przeczytaj także
klaretyni.pl - 2020
Copryight by KLARETYNI 2020 | projekt: www.wpoldodziewiatej.pl
wpoldodziewiatej