Aktualności

Parafia św. Maksymiliana Kolbe / Aktualności
Rekolekcje PLAN REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH 11 - 14 marca 2023 r.
Parafialny Bal Karnawałowy Po udanym Sylwestrze, zapraszamy na Parafialny Bal Karnawałowy!
Remont dzwonnicy Remont elewacji dzwonnicy przy kościele pw. Św. Dominika w Płocku został współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. #Mazowszedlazabytków, #Mazowszepomaga, #programywsparcia, #solidarnośćmazowiecka
Parafialny Bal Sylwestrowy Zapraszamy na parafialny, rodzinny bal sylwestrowy, który organizujemy w Leonianum w Sikorzu. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 20.00 i po niej zabawa do rana, z osobną salą dla dzieci. Więcej informacji i zapisy w zakrystii i u Kamili tel. 500 153 377 i Bogdana 501 165 992. Zapisy trwają do najbliższego czwartku.
Debata o Górkach Zapraszamy w środę, 5 października, na debatę o kompleksie klasztornym na Górkach.
Misje święte Zazwyczaj raz na dziesięć lat - a w naszym przypadku na jedenaście - odbywają się w każdej parafii dłuższe rekolekcje, które nazywamy Misjami świętymi... Zapraszamy do uczestnictwa!
Festiwal na schodach GÓRKI i STREFA SERCA – świętujmy razem! Boże Ciało to jedno z najpiękniejszych, najbardziej uroczystych świąt Kościoła katolickiego Czcimy Ciało i Krew Jezusa Chrystusa, gromadząc się w swoich parafiach i uczestnicząc w procesji. Co roku w Polsce odbywają się tego dnia wieczorne uwielbienia oraz koncerty chwały, które są okazją do dalszego świętowania i w sposób szczególny koncentrują się na Adoracji Najświętszego Sakramentu. Chcemy, by mieszkańcy Płocka również mieli taką możliwość, dlatego zorganizowaliśmy FESTIWAL NA SCHODACH Pragniemy przedłużyć świętowanie Bożego Ciała zarówno poprzez modlitwę i uwielbienie, jak i aktywne spędzanie czasu z rodziną, zabawę i muzykę! - gdzie? ~ Parafia Św. Maksymiliana Kolbego w Płocku (na Górkach), w okolicy schodów prowadzących nad Wisłę - kiedy? ~ 16 czerwca 2022r.

Rzymskokatolicka Parafia
pw. św. Maksymiliana Kolbego
na Górkach

ZGROMADZENIE
MISJONARZY KLARETYNÓW

Tadeusza Kościuszki 16,
09-402 Płock

24 262 35 49

nr konta:
77 7065 0002 0652 1474 9304 0001

Przeczytaj także
klaretyni.pl - 2020
Copryight by KLARETYNI 2020 | projekt: www.wpoldodziewiatej.pl
wpoldodziewiatej